Search
Close this search box.

Pro hlášení havárií a poruch klikněte zde >>>

Provoz, údržba, úklid

Pro Váš dům Vám přidělíme našeho technika, který bude mít na starosti veškerou technickou správu domu.

V rámci technické správy bude Váš dům pravidelně navštěvovat domovník objektu, který bude kontrolovat technický stav a funkčnosti společných částí domu. Zároveň zajistí odstranění drobnějších závad (například výměny žárovek, opravy vypínačů, seřizování dveří, opravy poškozených omítek, nátěry, malby, opravy schodišťových lišt, zábradlí či klik dveří ve společných částech domu).

Mimo standardní pracovní dobu Vám bude k dispozici pohotovostní služba, která je dostupná ve všední dny od 16:30 do 8:00 hodin, o víkendech a svátcích plných 24 hodin.

Zajistíme Vám úklidové služby jako je úklid společných prostor v domě, úklid okolí domu, úklid sněhu v zimním období či strojové čištění garáží.

Ve vegetačním období Vám poskytneme zahradnické práce a údržbu zeleně.

Chci poptat služby Avemy

Zanechte nám svůj kontakt, brzy se Vám ozveme.

Pohotovostní služba je poskytována pracovníkem pohotovosti mimo běžnou pracovní dobu správce (tj. ve všední dny od 16:30 do 8:00 hodin  a o víkendech a svátcích plných 24 hodin) pro SVJ, k účelu hlášení havárií na objektech ve správě AVEMA Praha s.r.o., které mají tuto službu sjednánu ve smlouvě se správcem. Při hlášení havárie prosím uveďte své jméno, adresu objektu a popište pracovníkovi pohotovosti o jakou havárii se jedná.

Upozorňujeme volající, že s účinností od 1.1.2024 je naše pohotovostní linka monitorována a hovory jsou v rámci zkvalitňování našich služeb nahrávány. S případnými dotazy ohledně uchování dat v souvislosti s GDPR se prosím obracejte na náš e-mail: avema@avema.cz.

V pracovní době kontaktujte prosím svého technika, na kontaktech uvedených na nástěnce v domě.