Search
Close this search box.

Pro hlášení havárií a poruch klikněte zde >>>

Ostatní služby

Organizujeme Vám zasedání shromáždění a korespondenční hlasování včetně veškerých potřebných záležitostí s tím spojených. Připravíme Vám požadované podklady, vypracujeme zprávu o činnosti správce, zajistíme prostory a jejich pronájem, potřebné vybavení, hlasování či zápis ze zasedání shromáždění.

Zajišťujeme zápisy a vklady do obchodního rejstříku a sbírky listin, komunikujeme za Vás s orgány veřejné správy a vyřizujeme veškeré administrativní záležitosti.

Obsluhujeme datovou schránku Vašeho SVJ.

Všem vlastníkům rozesíláme hromadné e-maily a informační zprávy od nás jako správce, zprávy od výboru či informace od dodavatelů.

Aktualizujeme a vyměňujeme vizitky na zvonkových tablech a schránkách.

Na základě Vašich požadavků Vám zajišťujeme distribuci klíčů, čipů a ovladačů od společných prostor domu.

Pro účely vyúčtování služeb a jejich následného rozúčtování zprostředkováváme odečty měřidel.

Dále zajišťujeme recepci v domě, ostrahu objektu, profesionálního předsedu či právní asistenci.

Chci poptat služby Avemy

Zanechte nám svůj kontakt, brzy se Vám ozveme.

Pohotovostní služba je poskytována pracovníkem pohotovosti mimo běžnou pracovní dobu správce (tj. ve všední dny od 16:30 do 8:00 hodin  a o víkendech a svátcích plných 24 hodin) pro SVJ, k účelu hlášení havárií na objektech ve správě AVEMA Praha s.r.o., které mají tuto službu sjednánu ve smlouvě se správcem. Při hlášení havárie prosím uveďte své jméno, adresu objektu a popište pracovníkovi pohotovosti o jakou havárii se jedná.

Upozorňujeme volající, že s účinností od 1.1.2024 je naše pohotovostní linka monitorována a hovory jsou v rámci zkvalitňování našich služeb nahrávány. S případnými dotazy ohledně uchování dat v souvislosti s GDPR se prosím obracejte na náš e-mail: avema@avema.cz.

V pracovní době kontaktujte prosím svého technika, na kontaktech uvedených na nástěnce v domě.